EntegreTicaret

Ticaretinizi Entegre Yapın!

EntegreTicaret, Yeşilmavi Yazılım'ın geliştirmiş olduğu B2B, B2C ve CRM projelerinin geliştirilmesi ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilen yazılımlar bütünlüğüdür. 

EntegreTicaret ile,
Ticari Programınızda tanımlamış olduğunuz cari hesaplara ve plasiyerlere (satış elemanlarına) , kullanıcı adı ve şifre vererek kendi web siteniz üzerinden sipariş toplayabilirsiniz. Müşterileriniz sipariş vermek istediği ürünleri gelişmiş arama motoru yardımıyla kolayca bulup , sipariş geçebilirler. Aynı zamanda her müşteri kendi cari hesabını , fatura detaylarını ve bakiyesini görebilir,ekstresini kendisi alabilir. Ticari programınızdaki stok kartlarınızı , ürün fiyatlarınızı ve kampanyalarınızı EntegreTicaret üzerinden tüm müşterileriniz ve satış elemanlarınızla paylaşabilirsiniz. En Önemlisi , Tüm bu işlemleri ticari programınızdan başka hiçbir şey kullanmadan yapabilirsiniz.

https://entegreticaret.yesilmaviyazilim.com.tr
Satışlarınızı artırın

7/24 çalışan online mağazanız ile siparişlerinizi alın Bayi ve satış elemanlarınız ile anlık ürün ve fiyat paylaşımı, özel iskontolar sunabilirsiniz.

Tahsilat yapın

Bekleyen faturalarınız mı var? Sanalpos ve güvenli ödeme yöntemleri ile tahsilatlarınızı artırın ve bekleyen faturalarınız kalmasın.

Rakiplerinize fark atın

Ticari program ve tedarikçi entegrayonu Ticari program ve tedarikçi entegrasyonları ile anlık stok, cari hareket ve sipariş sistemleri ile rakiplerinize her zaman fark atın.

EntegreTicaret

Destek almak istediğiniz türü seçiniz